Dan pješačenja- 4. razreda

Učenici 4. razreda su obilježili Dan pješačenja u listopadu šetnjom do Sumartina ( ” starim putem”, kroz šumu).
U Sumartinu smo posjetili Muzej od 5 dolori i upoznali se sa životom i djelom Marija Puratića.
Razgledali smo izložbu, pogledali film i bili ” interaktivni”.
Naravno, bilo je vremena i za igru.

Pročitajte još

Izložba likovnih radova

Izložba likovnih radova

U utorak 09.06. U našoj galeriji u Domu kulture otvorena je završna izložba likovnih radova učenika OŠ Selca. Uvodnim govorom učiteljice likovne kulture Ane Košecky, izložbu su otvorile učenice Emili Trutanić 6. r. i Barbara Bošković 4. r.U fotogaleriji pogledajte...

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

Izložbeni salon u Selcima 15. svibnja bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Razlog tome je književna večer posvećena spisateljici i bivšoj profesorici naše škole Nevi Kežić. Baš na njezin 78. rođendan i na sami Dan naše škole u suradnji s „Općinskom knjižnicom...

Skip to content