Učenici 4. razreda su obilježili Dan pješačenja u listopadu šetnjom do Sumartina ( ” starim putem”, kroz šumu).
U Sumartinu smo posjetili Muzej od 5 dolori i upoznali se sa životom i djelom Marija Puratića.
Razgledali smo izložbu, pogledali film i bili ” interaktivni”.
Naravno, bilo je vremena i za igru.
Podjela svjedodžbi
Podjela svjedodžbi bit će u petak 03.07.2026. i to u sljedećim terminima: - za učenike od 1. do 7. razreda u 9:00 sati - za učenike 8. razreda u 9:30 sati



