Obavijest o početku nastavne godine 2025./26.

Dragi učenici i roditelji!

 

Nastava u školskoj godini 2025./2026. počinje u ponedjeljak, 8. rujna 2025. god.  u  8:00 sati. Taj dan nastava će biti skraćena na način da će svi imati 6 sati u trajanju od 30 minuta. Školska marenda će biti nakon 3. sata (u 9:40 sati).  Završetak nastave je u 11:45 sati, autobus za učenike putnike polazi u 12 sati.

 

Doček učenika prvih razreda održat će se ispred škole i tada će se učenici sa svojom učiteljicom i roditeljima uputiti u učionicu gdje će dobiti sve potrebne informacije. Nakon toga, roditelji odlaze kućama, a prvašići ostaju u školi.

 

Prvi sat će razrednici podijeliti knjige svojim učenicima, stoga je poželjno da učenici ponesu prazne torbe ukoliko će ih ponijeti kući, a na raspolaganju imaju i školske ormariće za odložiti ih.

 

Učenici od 1. do 4. razreda dužni su nositi papuče u kojima će boraviti u svojim učionicama.

 

Iz organizacijskih razloga, prvi tjedan nismo u mogućnosti služiti ručak učenicima. Stoga će svaki dan imati najviše 6 sati (prema rasporedu), a marendu će imati nakon 3. sata.

Prijevoz za učenike putnike je osiguran. Školski autobus prvi tjedan (osim u ponedjeljak) polazi iz Selaca  u  13:15  sati.

 

Ovim putem vam zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju kojeg zajedno s nama imate prema radovima u školi.

Srećom, pri kraju su i vjerujemo da ćemo idući tjedan imati potpuno sređenu  i očišćenu školu.

 

U utorak, 9. rujna u 8 sati, u crkvi Krista Kralja služit će se sveta misa za blagoslov svih učenika, roditelja te djelatnika škole.

 Svi ste pozvani!

Učenici će na istu ići u pratnji svojih učitelja, a po završetku mise se vraćaju na nastavu.

 

Svim učenicima i njihovim roditeljima želimo sretan početak nove nastavne godine!

 

Pročitajte još

Izložba likovnih radova

Izložba likovnih radova

U utorak 09.06. U našoj galeriji u Domu kulture otvorena je završna izložba likovnih radova učenika OŠ Selca. Uvodnim govorom učiteljice likovne kulture Ane Košecky, izložbu su otvorile učenice Emili Trutanić 6. r. i Barbara Bošković 4. r.U fotogaleriji pogledajte...

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

Izložbeni salon u Selcima 15. svibnja bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Razlog tome je književna večer posvećena spisateljici i bivšoj profesorici naše škole Nevi Kežić. Baš na njezin 78. rođendan i na sami Dan naše škole u suradnji s „Općinskom knjižnicom...

Skip to content