Posjet knjižnici- 4. razred

U ” Mjesecu hrvatske knjige”, 11.11., naši četvrtaši su posjetili mjesnu knjižnicu gdje su čuli zanimljivosti o hrvatskim piscima: I B.Mažuranić i M. Lovraku.
Igrali su zanimljiv kviz ( vezan uz lektirna djela spomenutin književnika) i, naravno, posudili neke knjige.

Pročitajte još

Izložba likovnih radova

Izložba likovnih radova

U utorak 09.06. U našoj galeriji u Domu kulture otvorena je završna izložba likovnih radova učenika OŠ Selca. Uvodnim govorom učiteljice likovne kulture Ane Košecky, izložbu su otvorile učenice Emili Trutanić 6. r. i Barbara Bošković 4. r.U fotogaleriji pogledajte...

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

Izložbeni salon u Selcima 15. svibnja bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Razlog tome je književna večer posvećena spisateljici i bivšoj profesorici naše škole Nevi Kežić. Baš na njezin 78. rođendan i na sami Dan naše škole u suradnji s „Općinskom knjižnicom...

Skip to content