Posjetili smo načelnika općine ( u sklopu gradiva iz PID) koji nas je ugostio u vijećnici.
Doznali smo zanimljivosti o radu načelnika i projektima.
Učenici su pripremili i postavljali načelniku pitanja, a on se trudio svima odgovoriti. Nije to bilo lako – učenici su bili znatiželjni i direktni ( mogli bi, neki, biti vjećnici ).
Dobili smo poklone na odlasku. Hvala!
Podjela svjedodžbi
Podjela svjedodžbi bit će u petak 03.07.2026. i to u sljedećim terminima: - za učenike od 1. do 7. razreda u 9:00 sati - za učenike 8. razreda u 9:30 sati



