Posjet načelniku- 4. razred

Posjetili smo načelnika općine ( u sklopu gradiva iz PID) koji nas je ugostio u vijećnici.
Doznali smo zanimljivosti o radu načelnika i projektima.
Učenici su pripremili i postavljali načelniku pitanja, a on se trudio svima odgovoriti. Nije to bilo lako – učenici su bili znatiželjni i direktni ( mogli bi, neki, biti vjećnici ).
Dobili smo poklone na odlasku. Hvala!

Pročitajte još

Izložba likovnih radova

Izložba likovnih radova

U utorak 09.06. U našoj galeriji u Domu kulture otvorena je završna izložba likovnih radova učenika OŠ Selca. Uvodnim govorom učiteljice likovne kulture Ane Košecky, izložbu su otvorile učenice Emili Trutanić 6. r. i Barbara Bošković 4. r.U fotogaleriji pogledajte...

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

Izložbeni salon u Selcima 15. svibnja bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Razlog tome je književna večer posvećena spisateljici i bivšoj profesorici naše škole Nevi Kežić. Baš na njezin 78. rođendan i na sami Dan naše škole u suradnji s „Općinskom knjižnicom...

Skip to content