Školsko natjecanje- SUDOKU 2025.

U petak, 24. listopada 2025. zainteresirani učenici naše škole sudjelovali su u Sudoku natjecanju za osnovne i srednje škole. Natjecanje organizira Hrvatska Mensa uz podršku Hrvatskog zagonetačkog saveza i provodi se u tri kategorije: Bistrići – učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole, Kadeti – učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole i Juniori – učenici od 1. do 4. razreda srednje škole. Prva je razina natjecanja školsko natjecanje, a nakon toga slijedi regionalno i državno natjecanje.

Na školsko natjecanje ove godine prijavila se se 3 učenika naše škole u kategoriji Kadeti. I ove godine Duje Trutanić, učenik 5. razreda ostvario je izniman rezultat. Školsku razinu Sudoka riješio je u zadanom vremenu sa stopostotnom točnošću. Tako je Duje jedini petaš u Splitsko-dalmatinskoj županiji koji je to ostvario te jedan od pet petaša u Hrvatskoj. Duje, i opet smo ponosni na tebe i veselimo se skupa s tobom regionalnom natjecanju! 

Pročitajte još

Izložba likovnih radova

Izložba likovnih radova

U utorak 09.06. U našoj galeriji u Domu kulture otvorena je završna izložba likovnih radova učenika OŠ Selca. Uvodnim govorom učiteljice likovne kulture Ane Košecky, izložbu su otvorile učenice Emili Trutanić 6. r. i Barbara Bošković 4. r.U fotogaleriji pogledajte...

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

KNJIŽEVNA VEČER U ČAST DRAGOJ NEVI

Izložbeni salon u Selcima 15. svibnja bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Razlog tome je književna večer posvećena spisateljici i bivšoj profesorici naše škole Nevi Kežić. Baš na njezin 78. rođendan i na sami Dan naše škole u suradnji s „Općinskom knjižnicom...

Skip to content